Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Natural Love - TOO FACED
 

TOO FACED

Natural Love

  • wyłączność

Do wszystkich miłośników natury - Wasze marzenia o urodzie właśnie stały się rzeczywistością. Dla profesjonalnych makijażystów, wschodzących gwiazd i prawdziwych kobiet, naturalny makijaż oczu był ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Natural Love Eye Shadow Palette
  • wyłączność
245,00zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
Do wszystkich miłośników natury - Wasze marzenia o urodzie właśnie stały się rzeczywistością.
Dla profesjonalnych makijażystów, wschodzących gwiazd i prawdziwych kobiet, naturalny makijaż oczu był jednym z najbardziej pożądanych i jednocześnie trudnych do osiągnięcia celów - do czasu wprowadzenia przez Too Faced oryginalnej palety Natural Eye w 2009 r.

Wprowadzając podstawowe neutralne odcienie i nasz specjalny przewodnik „Jak błyszczeć”, ze szczegółowymi instrukcjami, jak osiągnąć konkretny efekt, marka Too Faced na zawsze zmieniła świat urody.
Aby uczcić nasz kultowy look, przygotuj się na nasz nowy przebój, któremu nie zdołasz się oprzeć - zestaw 30 naturalnie pięknych cieni do powiek Natural Love!

Uwzględnia on oczywiście niektóre ulubione odcienie z najlepiej sprzedających się palet Natural Eyes, Natural Matte i Natural At Night, przygotuj się jednak na to, że kolekcja nowych ekskluzywnych odcieni przeniesie grę w neutralne kolory na zupełnie nowy poziom.

Uzupełnij swój look

Zobacz opinie klientów