Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Metalizer - Duo Eyes & Lips - DIOR
 
498 Green Magnet

DIOR

Metalizer
Duo Eyes & Lips

  • edycja limitowana

Kremowy cień do oczu i ust z metalicznym efektem. Jeden produkt - nieskończone możliwości! Najnowsze odkrycie Dior - Metalizer to wyjątkowy cień o podwójnym zastosowaniu: jako cień do oczu oraz jako ...

Dowiedz się więcej
TO DO
498 Green Magnet
  • edycja limitowana
109,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Kremowy cień do oczu i ust z metalicznym efektem.
Jeden produkt - nieskończone możliwości! Najnowsze odkrycie Dior - Metalizer to wyjątkowy cień o podwójnym zastosowaniu: jako cień do oczu oraz jako produkt do ust. Jego kremowa formuła wysoce skoncentrowanych pigmentów ubiera oczy i usta w elektryzujący, metaliczny blask. Zainspirowany profesjonalnym makijażem studyjnym, lecz zaprojektowany jako bardzo intuicyjny w użyciu produkt o podwójnym zastosowaniu.

Diorshow Color Metalizer zamknięty został w niewielkim, kompaktowym opakowaniu, które można zabrać w każdą podróż. Skoncentrowane pigmenty dające połyskliwy, metaliczny efekt zostały podane w aksamitnie kremowej, ultralekkiej i szybkoschnącej formule, dzięki czemu produkt łatwo się aplikuje, nie rozmazuje się i nie osadza w załamaniu powieki, a także bardzo długo utrzymuje się na powiece.

Każdy z odcieni Diorshow Color Metalizer może być aplikowany na całą powiekę lub usta, a także jako połyskliwy akcent dodający Twojemu makijażowi blasku.
6 odcieni, które odzwierciedlają efekt kolorystyczny na tubce z produktem.

Uzupełnij swój look

Zobacz opinie klientów