Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Lash Primer Plus - Odżywcza baza do rzęs - ESTÉE LAUDER
 

ESTÉE LAUDER

Lash Primer Plus
Odżywcza baza do rzęs

Wzmacnia efekt specjalny tuszu do rzęs i przedłuża jego trwałość. Działa jak magnes przyciągający i utrzymujący tusz do rzęs, przez co mniej się go zużywa. Pozostaje na miejscu, stanowiąc podstawę ...

Dowiedz się więcej
TO DO
5 ml
109,00zł
2 180,00zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
Wzmacnia efekt specjalny tuszu do rzęs i przedłuża jego trwałość.
Działa jak magnes przyciągający i utrzymujący tusz do rzęs, przez co mniej się go zużywa. Pozostaje na miejscu, stanowiąc podstawę wspaniałego wyglądu rzęs. Odżywia je i chroni przed łamaniem. Dla uzyskania lepszego rezultatu, nałóż jedną warstwę Lash Primer Plus i natychmiast nałóż swój tusz do rzęs, gdy baza jest wciąż mokra. Przetestowana oftamologicznie.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów