Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Mister Radiant Blush -  róż do policzków
 

GIVENCHY

Mister Radiant Blush
róż do policzków "zdrowy wygląd"

Mister Radiant Blush to róż do policzków nadający im zdrowy wygląd. Nawilżający żel zawiera mikrokuleczki różu i mikrokuleczki perłowe. Jak korzystać? Najprostszy sposób aplikacji: nałóż żel na ...

Dowiedz się więcej
TO DO
20 ml
157,00zł
785,00zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
Mister Radiant Blush to róż do policzków nadający im zdrowy wygląd. Nawilżający żel zawiera mikrokuleczki różu i mikrokuleczki perłowe.

Jak korzystać?
Najprostszy sposób aplikacji: nałóż żel na wierzch dłoni, „rozerwij” kuleczki, aby uwolnić kolor i skontrolować jego intensywność, a następnie ruchem masującym rozprowadź na kościach policzkowych.
 
Dostosuj długość masażu do pożądanej intensywności efektu: im dłużej masujesz i rozprowadzasz formułę na policzkach tym lżejszy i bardziej naturalny rezultat. Użyj tylko jednej kropli, jeżeli efekt lekko zaróżowionych policzków ma być bardzo subtelny.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Uzupełnij swój look

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów