Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Météorites Happy Glow Blush - Rozświetlający Puder w kulkach - GUERLAIN
 

GUERLAIN

Météorites Happy Glow Blush
Rozświetlający Puder w kulkach

  • edycja limitowana

Perły pudru ukazujące światło. Od kompozycji kolorów do najczystszego blasku: wyjątkowe połączenie kolorowych pereł pudru. Blask: technologia Stardust rozświetla skórę aureolą, która zmiękcza jej ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Perles de poudre compactées lumière sculptante
  • edycja limitowana
245,00zł
3 062,50zł / 100g
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
Perły pudru ukazujące światło. Od kompozycji kolorów do najczystszego blasku: wyjątkowe połączenie kolorowych pereł pudru. Blask: technologia Stardust rozświetla skórę aureolą, która zmiękcza jej kontury i sublimuje cerę, kunszt Guerlain i ręczna produkcja.

Puder Météorites Happy Glow Pearls delikatnie koryguje i rozświetla cerę. Jest wyjątkowy dzięki swojej eterycznej formule i niezrównanej woni fiołków. Produkt Météorites prezentowany jest tej wiosny w nowej odsłonie. Znamienna kolorystyka legendarnych pereł nabiera intensywności, by odzwierciedlać świeży wiosenny blask.

Błyszczący róż mieni się wieloma kolorami i nadaje cerze nadzwyczajny blask, łagodny wrzos chwyta i odbija światło, a matowy róż ożywia cerę. Perły, połączone z miniperekami w kolorze szampana, tworzą uniwersalną, harmonijną kompozycję, która ożywia cerę świeżą, sublimując ją delikatną poświatą. Delikatny zapach fiołków jest niezrównany i absolutnie uzależniający.

Użyj pędzla, aby równomiernie nanieść produkt na całą twarz i utrwalić makijaż.

Zobacz opinie klientów