Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Avalanche All-Over Metallic Powder Set - Paleta pigmentów - FENTY BEAUTY BY RIHANNA
 

FENTY BEAUTY BY RIHANNA

Avalanche All-Over Metallic Powder Set
Paleta pigmentów

  • wyłączność

Przygotuj się na nowy wymiar chłodu: Avalanche All-Over Metalic Powder Set pozwoli uzyskać Ci mroźny jak nigdy dotąd efekt na Twoich oczach, policzkach i ustach. Te długotrwałe, metaliczne pigmenty ...

Dowiedz się więcej
TO DO
7x
  • wyłączność
355,00zł
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Przygotuj się na nowy wymiar chłodu: Avalanche All-Over Metalic Powder Set pozwoli uzyskać Ci mroźny jak nigdy dotąd efekt na Twoich oczach, policzkach i ustach. Te długotrwałe, metaliczne pigmenty o lekkiej jak powietrze formule są przeznaczone do wszystkich odcieni skóry. Wysoka jakość i łatwość blendowania pozwoli Ci uzyskać efekt, o jakim marzysz.
Paleta pigmentów Avalanche All-Over Metalic Powder Set jest uniwersalna. Użyj ich jako cienia do powiek, do rozświetlenia kości policzkowej, policzków lub jako pomadki, aby uzyskać natychmiastowy błysk.
Zapakowane w dekadenckim pudełku kolekcjonerskim, każdy cień jest pakowany osobno w małe słoiki idealne w podróż. Uzyskaj prawdziwe rozświetlenie bez limitu – niezależnie gdzie jesteś.

Zobacz opinie klientów