Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Color Clone Pressed Powder - Puder - HELENA RUBINSTEIN
 

HELENA RUBINSTEIN

Color Clone Pressed Powder
Puder

  • wyłączność

Aksamitny puder wzbogacony pigmentami „Color Clone” zapewnia nieskazitelną i całkiem naturalną cerę. Formuła pudru jest niezwykle lekka dzięki nowatorskiej technice prasowania. Makijaż jest wyjątkowo ...

Dowiedz się więcej
TO DO
3
  • wyłączność
135,90zł
1 359,00zł / 100g
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • SKŁAD
Aksamitny puder wzbogacony pigmentami „Color Clone” zapewnia nieskazitelną i całkiem naturalną cerę.
Formuła pudru jest niezwykle lekka dzięki nowatorskiej technice prasowania. Makijaż jest wyjątkowo lekki, z możliwością dostosowania jego intensywności.
Color Clone Pressed Powder zawiera drobinki „soft focus”, które rozpraszają światło niwelując optycznie wszelkie niedoskonałości.

Stosuj jako samodzielny produkt dla subtelnego wykończenia lub bezpośrednio na podkład dla bardziej wyrafinowanego efektu. Delikatnie dociśnij puszek, usuń nadmiar, a następnie nałóż poklepującym ruchem od środka na zewnątrz twarzy, zaczynając od czoła, potem na nos, policzki i brodę.

-ekskluzywne pigmenty „Color Clone” idealnie odtwarzają naturalny kolor skóry, optycznie usuwają niedoskonałości.

Zobacz opinie klientów