Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Parure de Lumière - Nawilżający podkład we fluidzie do twarzy - GUERLAIN
 
05 Beige Foncé

GUERLAIN

Parure de Lumière
Nawilżający podkład we fluidzie do twarzy

Mgiełka czystego światła o wyjątkowej delikatności i niesamowitej świeżości. Wykazuje silne powinowactwo ze skórą. Formuła nasycona wodą jest lekka i płynna, nawilżająca jak żywa woda. Już w ...

Dowiedz się więcej
TO DO
05 Beige Foncé
255,00zł
850,00zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
dlaczego
to kochamy?
Świeża, delikatna, satynowa mgiełka rozświetlająca teksturę skóry.
Mgiełka czystego światła o wyjątkowej delikatności i niesamowitej świeżości. Wykazuje silne powinowactwo ze skórą. Formuła nasycona wodą jest lekka i płynna, nawilżająca jak żywa woda. Już w zetknięciu ze skórą podkład zespala się z naskórkiem rozświetlając go i nawilżając. Cera jest ożywiona, aksamitna. Skóra oddycha rozświetlona nowym blaskiem.

Przed użyciem wstrząśnij.
Nanoś podkład opuszkami palców na całą twarz rozcierając go dowolnie do uzyskania pożądanego stopnia krycia, od środka twarzy na zewnątrz i w stronę szyi.
Dla dodatkowego rozświetlenia użyj kultowego pudru Guerlain Météorites Perles, który otoczy cerę aurą korzystnego światła.

Zobacz opinie klientów