Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Kompaktowy podkład matujący 8h - SEPHORA COLLECTION
 

SEPHORA COLLECTION

Kompaktowy podkład matujący 8h

  • sale

Kompaktowy podkład matujący zmieni Twój look! Kompaktowy podkład matujący Sephora ma nowe opakowanie z dużym lusterkiem ułatwiającym retusz makijażu i gąbkę w kształcie półksiężyca w 100% Sephora, ...

Dowiedz się więcej
TO DO
ciemny moka
  • sale
24,90zł 60,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Kompaktowy podkład matujący zmieni Twój look!
Kompaktowy podkład matujący Sephora ma nowe opakowanie z dużym lusterkiem ułatwiającym retusz makijażu i gąbkę w kształcie półksiężyca w 100% Sephora, aby zapewnić precyzyjną, łatwą i szybką aplikację, zwłaszcza w wewnętrznym kąciku oka, przy skrzydełkach nosa, pod oczami...

Do jakiego rodzaju makijażu ?
- Niezmieniona bestsellerowa formuła: matuje, cera staje się perfekcyjnie naturalna i nie błyszczy się przez cały dzień.
- Zmniejsza widoczność porów, transparentnie wyrównuje koloryt skóry i maskuje niedoskonałości sprawiając, że cera jest doskonale gładka i matowa przez 8 godz.

Jak używać ?
- Przy użyciu gąbki podkład daje modulowany bardziej kryjący efekt, aplikowany pędzlem daje lżejszy i transparentny rezultat.
- Można stosować do szybkich poprawek w ciągu dnia bez obawy o przeciążenie makijażu.

1. Nabierz produkt gąbką.
2. Rozetrzyj od środka twarzy na zewnątrz, aby uzyskać efekt naturalnej cery, połóż delikatny nacisk na kontu oka, skrzydełka nosa i strefę T.
3. Jeśli to konieczne, wklep gąbką w strefach wymagających większego krycia.
4. Wyrównaj całość, przesuwając gąbką po całej twarzy.
Podkład można stosować w ciągu dnia do retuszu bez obawy o przeciążenie makijażu.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów