Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Diorblush Light & Contour - DIOR
 
002 Medium Contour

DIOR

Diorblush Light & Contour

  • edycja limitowana

W tym sezonie Diorblush Light & Contour od marki Dior do produkt MUST-HAVE. Zainspirowany technikami konturowania (nadawania kształtu za pomocą cieniowania) oraz strobbingu (nadawania kształtu za ...

Dowiedz się więcej
TO DO
002 Medium Contour
  • edycja limitowana
139,90zł 205,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
W tym sezonie Diorblush Light & Contour od marki Dior do produkt MUST-HAVE.
Zainspirowany technikami konturowania (nadawania kształtu za pomocą cieniowania) oraz strobbingu (nadawania kształtu za pomocą rozświetlania) produkt 2 w 1, którego formuła jednocześnie rozświetla rysy twarzy i ubiera cerę w delikatny blask.

Używając motawego, konturującego końca sztyftu nadaj twarzy odpowiedni kształt rysując linie lub kropki na skroni, wzdłuż linii żuchwy i podbródku.
Następnie rozetrzyj linie za pomocą pędzla lub palców. Rozświetlającym sztyftem podkreśl kości policzkowe, grzbiet nosa oraz centralną część czoła i również rozblenduj produkt w zaznaczonych okolicach twarzy.

Uzupełnij swój look

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów