Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Bronze Stick single - Bronze stick - SMASHBOX
 
3,5 g

SMASHBOX

Bronze Stick single
Bronze stick

  • wyłączność

Kredki do konturowania o kremowej konsystencji, od teraz dostępne pojedynczo w czterech różnych odcieniach – Contour, Bronze, Highlight oraz Illuminate. Zapewniają łatwość w podkreślaniu, rzeźbieniu ...

Dowiedz się więcej
TO DO
3,5 g
  • wyłączność
68,90zł 99,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Kredki do konturowania o kremowej konsystencji, od teraz dostępne pojedynczo w czterech różnych odcieniach – Contour, Bronze, Highlight oraz Illuminate.
Zapewniają łatwość w podkreślaniu, rzeźbieniu i cieniowaniu poszczególnych części twarzy dla wyjątkowego efektu wyeksponowania jej wybranych cech.
Każda kredka to gładka konsystencja, dzięki której możliwe jest równe, idealnie rozprowadzone, precyzyjne wykończenie.
Użyj wszystkich czterech kredek, aby uzyskać efekt perfekcyjnego oświetlenia i dodać głębi i dodatkowego wymiaru swojej twarzy, lub uzupełnij braki w Step-By-Step Contour Stick Trio, dostępnego do tej pory jedynie w zestawie.
Pragniesz jeszcze więcej rozświetlenia? Użyj zupełnie nowego odcienia, Illuminate, który dodatkowo rozświetli Twoją twarz.
Bronze to odcień przejściowy, który rozmywa wszelkie zbyt mocno odcinające się, nienaturalne linie. Nakładaj na nos, policzki, brodę i czoło dla nadania ciepłego odcienia swojej skórze.

Uzupełnij swój look

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów