Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Zestaw do brwi - URBAN DECAY
 

URBAN DECAY

Zestaw do brwi

  • wyłączność

Nowa odsłona legendarnego zestawu do brwi od Urban Decay. Drobny puder w dwóch kolorach oraz miękki i delikatny wosk - teraz w jednym pudełeczku od Urban Decay. Wszystko, czego potrzebujesz, by Twoje ...

Dowiedz się więcej

Zestaw zawiera:
- Dwa odcienie jedwabistego pudru,
- Wosk dyscyplinująco-utrwalający,
- Metalową minipęstę do usuwania włosków,
- Dwa ścięte minipędzelki,
- Dwa lusterka.

TO DO
Honey Pot
  • wyłączność
155,00zł
2 214,29zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
dlaczego
to kochamy?
Zestaw, który mieści się w dłoni i pozwala na stworzenie wybranego koloru dla Twoich brwi.
Nowa odsłona legendarnego zestawu do brwi od Urban Decay. Drobny puder w dwóch kolorach oraz miękki i delikatny wosk - teraz w jednym pudełeczku od Urban Decay. Wszystko, czego potrzebujesz, by Twoje brwi wyglądały perfekcyjnie.

Zestaw do brwi od Urban Decay to must have w Twojej kosmetyczce. Sprawia, że efekt doskonale wypielęgnowanych brwi jeszcze nigdy nie był tak prosty do osiągnięcia. Dwa odcienie pudru o lekkiej konsystencji pozwalają uzyskać odcień, który idealnie dopasowuje się do Twoich brwi. Formuła miękkiego wosku działa natomiast utrwalająco i pomaga zapanować nawet nad najbardziej niesfornymi włoskami.

Zmieszaj oba pudry, by uzyskać pożądany odcień dostosowany do koloru Twoich brwi.
Użyj wosku, by nadać brwiom precyzyjny kształt i utrwalić go.

Zobacz opinie klientów