Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.

Pomadka do ust jest od kilku sezonów niezbędnym dodatkiem, który wielbicielki makijażu zawłaszczyły sobie w czasie krótszym, niż potrzeba błyszczykowi, aby spłynął z ust. Odkryj w 3 etapach jak wykonać makijaż ust.

Podpowiedź: Aby usta były apetyczne, należy je najpierw przygotować. Raz w tygodniu wykonaj peeling odpowiednim produktem, aby usunąć martwe komórki i wygładzić usta.

1

Nawilż usta specjalnym balsamem, aby je właściwie odżywić i chronić.

2

Konturówką obrysuj punkcikami delikatnie kontur, następnie zaznacz kolorem środek ust. Odpowiednio dobrany kolor konturówki jest zbliżony do koloru ust lub koloru szminki.

3

Weź pędzelek do malowania ust, aby nabrać odpowiednią ilość szminki i nie zetrzeć obrysowanego konturu ust. Maluj usta od środka w stronę kącików.

Podpowiedź: Aby uzyskać właściwą intensywność koloru i usunąć nadmiar szminki, zaciśnij wargi na chusteczce higienicznej.