Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.

Zapobiegaj pierwszym zmarszczkom:

Stres, praca, nieprzespane noce... Twoja skóra ujawnia pierwsze oznaki zmęczenia. Nadszedł czas, aby zmienić nawilżający krem na dzień na produkt bardziej ukierunkowany, który zapobiegnie pojawieniu się pierwszych zmarszczek.

Dodatkowa porada:

Zadbaj o spojrzenie i stosuj rano i wieczorem krem pod oczy wklepując go delikatnie, aby wygładzić skórę okolic oczu.

Zachowaj swój kapitał młodości:

Z biegiem lat, pod wpływem słońca i wskutek życiowych przyzwyczajeń Twoja skóra traci stopniowo gęstość i jędrność. Wybierz kremy ujędrniające, które pomogą skórze lepiej się zregenerować.

Dodatkowa porada:

Pamiętaj również o nawilżaniu skóry i dekoltu stosując kremy liftingujące i ujędrniające.

Walcz skutecznie z upływem czasu:

Nawilżanie, ujędrnianie i wypełnienie zmarszczek... To przewodni motyw Twojej pielęgnacji! Potrzebujesz bardzo bogatych kremów globalnych o wzmocnionym działaniu. Wybierz ultra skoncentrowane serum + krem przywracający skórze gęstość, aby walczyć z utratą gęstości i wymodelować owal twarzy.

Dodatkowa porada:

Aby zwalczyć brązowe przebarwienia, wybierz krem rozjaśniający, który dodatkowo przywróci skórze blask.