Jaki produkt wybrać?

Aby uniknąć efektu nadmiernego błyszczenia, warto wybrać subtelnie rozświetlającą bazę w płynie. Odcień zależy od karnacji, powinien być odrobinę jaśniejszy od podkładu; wybierz produkt, który koryguje i tuszuje niedoskonałości.

Jak aplikować ?

Zależnie od efektu jaki chcesz osiągnąć! Bazę można aplikować solo, pod podkład lub wymieszać z podkładem. Zawsze należy ją rozcierać od środka twarzy na zewnątrz.

Orgasm

[Dostępny w 2 odcieniach]

NARS

Illuminator
Rozświetlacz

Orgasm

160,00zł

Jaki produkt wybrać?

Użyj rozświetlacza w płynie, który delikatnie zrelaksuje i rozświetli cerę. Wybierz rodzaj z pędzelkiem, jeżeli chcesz zatuszować niedoskonałości, a cera ma być bardzo delikatnie rozświetlona; w słoiczku lub tubce, jeśli efekt ma być bardziej jednolity i wyrazisty.

Jak aplikować?

Aplikuj rozświetlacz muśnięciami produktu, a następnie rozetrzyj palcem na kościach policzkowych, łuku brwiowym, czole i nad górną wargą. A ponieważ blasku nigdy za wiele, warto nanieść rozświetlacz także na grzbiet nosa, aby go momentalnie wysmuklić!

N°02

[Dostępny w 5 odcieniach]

YVES SAINT LAURENT

Touche Eclat

N°02

159,00zł 159,00zł

Jaki produkt wybrać ?

Na zakończenie, warto wybrać produkt rozświetlający w sztyfcie lub pudrze. Sztyfty mają kremową formułę, która idealnie wtapia się w skórę, natomiast opalizowany puder zapewnia lekkie i delikatne wykończenie.

Jak aplikować ?

Aby Twoja cera miała prawdziwy efekt glowy, należy aplikować produkt na skończony makijaż, rysując literę G od środka czoła ku skroniom, następnie na policzkach, szczycie nosa, aż do podbródka.