Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Wanienka-Zestaw kąpielowy Monoi - SEPHORA COLLECTION
 

SEPHORA COLLECTION

Wanienka-Zestaw kąpielowy Monoi

  • oferta specjalna

Zobacz jak Karim Rashid odświeżył design wanienki: jest nowoczesna i trendy, a każdy produkt, który w niej znajdziesz prosi, aby natychmiast go zobaczyć, poczuć, mieć na sobie!! Musujący żel pod ...

Dowiedz się więcej

W skład zestawu-wanienki wchodzą:
- Nawilżające mleczko do ciała 190 ml
- Wygładzający peeling do ciała 140 ml
- Musujący żel pod prysznic i do kąpieli 260 ml
- Kwiat z żelem pod prysznic
- Myjący krem do rąk 250 ml
- Wanienka W PREZENCIE.

TO DO
Wanienka-Zestaw kąpielowy Monoi
  • oferta specjalna
112,00zł 131,00zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
Zobacz jak Karim Rashid odświeżył design wanienki: jest nowoczesna i trendy, a każdy produkt, który w niej znajdziesz prosi, aby natychmiast go zobaczyć, poczuć, mieć na sobie!!

Musujący żel pod prysznic i do kąpieli w kultowym flakonie; Wygładzający peeling do ciała o ziarnistej konsystencji; Nawilżające mleczko do ciała o aksamitnej i lekko perfumowanej konsystencji; Myjący krem do rak, pełen zapachu i świeżości; i słynny kwiat z żelem pod prysznic.

Ten niezbędny zestaw sprawi, że zapach monoi będzie Ci towarzyszył każdego dnia: nuty skórki pomarańczy, kwiatów migdałowca, orzecha kokosowego i monoi.

Stwórz swój rytuał piękna

Zobacz opinie klientów