Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Beurre Corporel - Zestaw - BIOTHERM
 

BIOTHERM

Beurre Corporel
Zestaw

  • edycja limitowana

Odkryj nawet do 100% bardziej nawilżoną skórę, dzięki masłu do ciała Beurre Corporel od Biotherm w limitowanym zestawie z kremem do rąk Biomains o działaniu przeciwzmarszczkowym. Intensywnie ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- 1 Masło do ciała beurre corporel 200 ml
- 1 Krem do rąk o działaniu przeciwzmarszczkowym biomains 50 ml

TO DO
Zestaw 200 ml + 50 ml
  • edycja limitowana
109,90zł 139,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
Odkryj nawet do 100% bardziej nawilżoną skórę, dzięki masłu do ciała Beurre Corporel od Biotherm w limitowanym zestawie z kremem do rąk Biomains o działaniu przeciwzmarszczkowym.

Intensywnie nawilżające masło do ciała Beurre Corporel zawiera formułę wzbogaconą masłem Shea (stężenie 20%) o wyjątkowych właściwościach kojących.
Beurre Corporel wnika w głąb skóry, by głęboko ją nawilżać i regenerować, dzięki czemu staje się bardziej odżywiona i ukojona nawet w podrażnionych i przesuszonych miejscach. W efekcie skóra zyskuje miękkość i gładkość oraz pozostaje optymalnie nawilżona.

Zobacz opinie klientów