Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Samoopalacz do Twarzy i Ciała - CLARINS
 

CLARINS

Samoopalacz do Twarzy i Ciała

Skóra topnieje ze szczęscia i promienieje pięknem. Uwodzicielski karmelowy kolor, który ułatwia aplikację. Wzbogacony wyciągiem kakao samoopalający krem o pięknym karmelowym kolorze zapewnia ...

Dowiedz się więcej
TO DO
125 ml
165,00zł
132,00zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • SKŁAD
Skóra topnieje ze szczęscia i promienieje pięknem.

Uwodzicielski karmelowy kolor, który ułatwia aplikację.

Wzbogacony wyciągiem kakao samoopalający krem o pięknym karmelowym kolorze zapewnia niezwykle przyjemną aplikację. Krem pielęgnuje skórę twarzy i ciała oraz zapewnia jej naturalny, słoneczny blask.

Kompleks DHA i erytruloza, czyli komplementarne składniki o właściwościach samoopalających nadają naturalny kolor opalonej skóry. Wyciąg z kakao nadaje skórze słoneczny blask. Niezmydlające się frakcje kakao nawilżają i odżywiają skórę. Wyciąg z aloesu pozostawia skórę elastyczną i miękką w dotyku.

Dla osiągnięcia równomiernego efektu opalenizny wykonaj piling ciała na dzień wcześniej. Niewielką ilość produktu rozprowadź na skórze szybkimi i delikatnymi ruchami. Unikaj okolic brwi i linii włosów. Usuń nadmiar produktu na łokciach i kolanach, aby zachować równomierną opaleniznę. Po aplikacji dokładnie umyć dłonie i odczekać kilka minut przed założeniem odzieży.

Kompleks DHA i erytruloza (komplementarne składniki o właściwościach samoopalających): nadaje naturalny kolor opalonej skóry. Wyciąg z kakao: nadaje skórze słoneczny blask. Niezmydlające się frakcje kakao: nawilżają i odżywiają skórę. Wyciąg z aloesu: pozostawia skórę elastyczną i miękką w dotyku.

Zobacz opinie klientów