Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Balsam Samoopalający z bronzerem - Pat&Rub
 

Pat&Rub

Balsam Samoopalający z bronzerem

  • wyłączność

Seria Sun Fun to promyk słońca każdego dnia. W skład serii wchodzi m.in. naturalny Balsam Samoopalający plus Bronzer. Kosmetyk zawiera wyłącznie naturalne składniki pochodzenia roślinnego, dlatego ...

Dowiedz się więcej
TO DO
200 ml
  • wyłączność
53,90zł
26,95zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Seria Sun Fun to promyk słońca każdego dnia. W skład serii wchodzi m.in. naturalny Balsam Samoopalający plus Bronzer.

Kosmetyk zawiera wyłącznie naturalne składniki pochodzenia roślinnego, dlatego jest "zupełnie innym samoopalaczem". Balsam opala i jednocześnie pielęgnuje skórę.

Ze względu na swoje skłądniki jest podwójnie skuteczny:

Zaraz po posmarowaniu bronzer działa jak makijaż dla ciała, przyciemnia odcień
A po upływie kilku godzin balsam daje ładną opaleniznę.
Samoopalacz wyjątkowo dobrze rozprowadza się na skórze, świetnie się wchłania, nie pozostawia smug. Dzięki pigmentom rozprowadzanie balsamu jest precyzyjne. Oprócz roślinnych substancji samoopalających (roślinne DHA, olej marchwiowy, ekstrakt z łupin orzecha włoskiego), kosmetyk naturalny zawiera roślinne substancje silnie nawilżające, odżywiające skórę oraz łagodzące podrażnienia.

Balsam rozprowadź na oczyszczonej skórze ciała, mniej intensywnie wcieraj preparat w skórę kolan i łokci. Po użyciu balsamu umyj ręce. Zaczekaj z nałożeniem ubrania do całkowitego wchłonięcia się preparatu. Dzięki pigmentom efekt kolorystyczny widoczny jest na skórze natychmiast po aplikacji balsamu. Trwała opalenizna pojawia się po ok. 4 godzinach. W celu podtrzymania opalenizny stosuj balsam samoopalający co 2-3 dni. Dla uzyskania lepszego efektu kolorystycznego warto wykonać piling ciała 1-2 dni wcześniej.

Zobacz opinie klientów