Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Mleczko do Opalania w Sprayu SPF 20 - CLARINS
 

CLARINS

Mleczko do Opalania w Sprayu SPF 20

  • edycja limitowana

Ta wygodna w użyciu emulsja w spray'u, która zawiera SPF 20, zapewnia umiarkowaną ochronę dla zagorzałych adeptów słońca. Ultra-delikatny spray zapewnia przyjemną aplikację, oferując naturalną, ...

Dowiedz się więcej
TO DO
150 ml
  • edycja limitowana
119,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Ta wygodna w użyciu emulsja w spray'u, która zawiera SPF 20, zapewnia umiarkowaną ochronę dla zagorzałych adeptów słońca. Ultra-delikatny spray zapewnia przyjemną aplikację, oferując naturalną, długotrwałą opaleniznę oraz chroniąc skórę przed promieniami UV i przesuszaniem na skutek długiej ekspozycji na słońce. Emulsja posiada delikatny zapach. Zawiera kompleks Clarins Phyto-Sunactyl 2, który pozwala uzyskać równomierną opaleniznę i aktywnie chroni skórę, aby pozostawała młoda i piękna

Dla osiągnięcia bardziej promiennej, równomiernej opalenizny, przed ekspozycją na słońce wykonaj peeling skóry jednym z preparatów złuszczających Clarins. Wybierz pielęgnację słoneczną odpowiednią dla Twojego typu skóry. Podczas pierwszych dni na słońcu używaj preparatów z wyższym faktorem SPF. Często ponawiaj aplikację. Wieczorem zastosuj After Sun Skin Soother, aby przedłużyć efekt opalenizny i poprawić kondycję skóry.

Wzmocniona ochrona, dzięki kompleksowi Clarins Phyto,Sunactyl 2 (senna, platan, oliwka, baobab, groszek). Odporny na wodę, piasek, gorąco i sól.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów