Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Krem do Opalania SPF 30 - CLARINS
 

CLARINS

Krem do Opalania SPF 30

  • edycja limitowana

Opracowany specjalnie dla skóry wrażliwej, ten lekki krem zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom skóry oraz chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Produkt zawiera kompleks ...

Dowiedz się więcej
TO DO
125 ml
  • edycja limitowana
119,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
  • SKŁAD
Opracowany specjalnie dla skóry wrażliwej, ten lekki krem zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom skóry oraz chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Produkt zawiera kompleks Phyto-Sunactyl 2, który zapewnia równomierną opaleniznę i aktywnie chroni skórę, aby zachowała piękno i młody wygląd. Zawiera SPF 30.

Aplikuj na suchą skórę twarzy i całego ciała, przed ekspozycją na słońce. Ponawiaj aplikację co najmniej raz na dwie godziny oraz zawsze po kąpieli. Pamiętaj, aby dzieci zawsze nosiły kapelusz, koszulkę i okulary przeciwsłoneczne.  Dzieci do 3-go roku życia nie powinny długo przebywać w bezpośredniej ekspozycji na słońce. Unikaj bezpośredniej ekspozycji na silne słońce (pomiędzy godz. 12-tą a 16-tą).Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zawiera odporne na wysoką temperaturę filtry ochronne UVB-UVA. Formuła ochronna Multi-Cellular Sunactyl (opracowany na wyłączność Clarins kompleks na bazie naturalnych składników). Aloes. Morela. Ayapana. Żywokost. Groszek. Brzoza brodawkowata. Wanilia.

Zobacz opinie klientów