Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Krem do Opalania SPF 20 - CLARINS
 

CLARINS

Krem do Opalania SPF 20

  • edycja limitowana

Zawierająca SPF 20, umiarkowana ochrona dla miłośników przebywania na słońcu. Krem o beztłuszczowej formule i delikatnym zapachu, lekko rozprowadza się po skórze, aby zapewnić złocistą, naturalną ...

Dowiedz się więcej
TO DO
200 ml
  • edycja limitowana
119,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
  • SKŁAD
Zawierająca SPF 20, umiarkowana ochrona dla miłośników przebywania na słońcu. Krem o beztłuszczowej formule i delikatnym zapachu, lekko rozprowadza się po skórze, aby zapewnić złocistą, naturalną opaleniznę, chroniąc skórę przed promieniowaniem UV i przesuszaniem na skutek długiej ekspozycji na słońce. Zawiera kompleks Clarins Phyto-Sunactyl 2, który zapewnia równomierną opaleniznę i aktywnie chroni skórę, aby pozostawała młoda i piękna.

Dla osiągnięcia równomiernej opalenizny, na dzień przed zastosowaniem produktu wykonaj peeling całego ciała jednym z preparatów złuszczających Clarins. Wybierz pielęgnację słoneczną odpowiednią dla Twojego typu skóry. Podczas pierwszych dni na słońcu używaj preparatów z wyższym faktorem ochronnym. Często ponawiaj aplikację. Dla przedłużenia efektu opalenizny i poprawy jakości skóry stosuj na noc Clarins After Sun.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.
Zapewnia podwójną ochronę UVA-UVB. Wzmocniona ochrona dzięki kompleksowi Clarins Phyto-Sunactyl 2 (senna, platan, oliwka, baobab, groszek). Odporny na wodę, piasek, gorąco i sól.

Zobacz opinie klientów