Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Clinique Sun - Broad Spectrum SPF 30 Sunscreen Virtu-Oil Body Mist - CLINIQUE
 

CLINIQUE

Clinique Sun
Broad Spectrum SPF 30 Sunscreen Virtu-Oil Body Mist

Clinique SPF 30 Virtu-Oil Body Mist oferuje luksusowe uczucie, jakie zapewnia skórze suchy olejek do ciała, uzupełniając ofertę dermatologicznie przetestowaną ochroną przeciwsłoneczną, jakiej ...

Dowiedz się więcej
TO DO
144 ml
76,90zł 119,00zł
53,40zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Clinique SPF 30 Virtu-Oil Body Mist oferuje luksusowe uczucie, jakie zapewnia skórze suchy olejek do ciała, uzupełniając ofertę dermatologicznie przetestowaną ochroną przeciwsłoneczną, jakiej potrzebujesz. Nowoczesna, beztłuszczowa formuła w płynie posiada współczynnik UVB do UVA 3 do 1, błyskawicznie wchłania się w skórę i zapewnia jej uzależniające uczucie odświeżenia. Buteleczka z rozpylaczem oznacza również mniej kłopotliwą i sprawniejszą aplikację z uwzględnieniem najtrudniej dostępnych miejsc.

Typy skóry: Wszystkie.

- Umieść buteleczkę w odległości 10-15 cm od ciała.
- Hojnie i równomiernie spryskaj ciało przynajmniej 15-30 minut przed ekspozycją słoneczną.
- Zaleca się uzupełnianie ochrony przeciwsłonecznej przynajmniej co 2 godziny, po 40 minutach pływania lub po spoceniu się jak również bezpośrednio po myciu lub wytarciu ciała ręcznikiem.
Uwaga: Formuła jest wodoodporna przez maks. 40 minut.

Zobacz opinie klientów