Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Lait de Gommage - Złuszczające mleczko pod prysznic - BIOTHERM
 

BIOTHERM

Lait de Gommage
Złuszczające mleczko pod prysznic

  • sale

Doskonale gładka skóra w świetnej kondycji? Oto jej sekret. Delikatny peeling o kremowej formule, który działa na dwa różne sposoby. Lait de Gommage to delikatne mleczko peelingujące wzbogacone ...

Dowiedz się więcej
TO DO
200 ml
  • sale
70,90zł 109,00zł
35,45zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
dlaczego
to kochamy?
Peeling o formule kremu, aby czynność złuszczania była prawdziwą przyjemnością.
Doskonale gładka skóra w świetnej kondycji? Oto jej sekret. Delikatny peeling o kremowej formule, który działa na dwa różne sposoby.

Lait de Gommage to delikatne mleczko peelingujące wzbogacone kompozycją ekstraktów z cytrusów o podwójnym działaniu. Podczas każdej kąpieli, innowacyjna formuła jednocześnie na powierzchni i w strukturze Twojej skóry, aby usuwać martwy naskórek, stymulować proces złuszczania i pozostawiać cerę idealnie gładką. Przyspieszona odnowa, intensywna regeneracja i brak uczucia ściągnięcia! Prawdziwa przyjemność dla Twojej skóry.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów