Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Eau Pure - Woda Toaletowa - BIOTHERM
 

BIOTHERM

Eau Pure
Woda Toaletowa

  • oferta specjalna

Pobudzająca zmysły kompozycja soczystych zielonych owoców i delikatnych nut kwiatowych. Oto Eau Pure od Biotherm - tak właśnie pachnie lato! Letnia woda toaletowa Eau Pure od Biotherm to inspirujący ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
  • oferta specjalna
69,90zł 99,00zł
139,80zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
TO DO
100 ml
  • oferta specjalna
  • edycja limitowana
104,90zł 149,00zł
104,90zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
Pobudzająca zmysły kompozycja soczystych zielonych owoców i delikatnych nut kwiatowych. Oto Eau Pure od Biotherm - tak właśnie pachnie lato!

Letnia woda toaletowa Eau Pure od Biotherm to inspirujący zapach, który powstał z niezwykłego połączenia świeżych nut zielonych owoców - zielonej herbaty, limonki i kiwi. Soczystą kompozycję uzupełnia delikatny bukiet kwiatowych akcentów, który wraz z owocowymi zapachami tworzy świeże i naturalne połączenie. Idealne dla kobiet, które kochają być piękne!

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów