Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Derma Eco Woman Body Balm and Hand Cream Set - Zestaw - DERMA
 

DERMA

Derma Eco Woman Body Balm and Hand Cream Set
Zestaw

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Zestaw Derma Eco Woman: Balsam do ciała i Krem do rąk to łagodne, certyfikowane, organiczne i wolne od alergenów kosmetyki traktujące skórę w wyjątkowy sposób, zapewniając jej doskonałe nawilżenie i ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- Balsam do ciała
- Krem do rąk

TO DO
Zestaw
  • oferta specjalna
  • wyłączność
51,90zł 219,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
Zestaw Derma Eco Woman: Balsam do ciała i Krem do rąk to łagodne, certyfikowane, organiczne i wolne od alergenów kosmetyki traktujące skórę w wyjątkowy sposób, zapewniając jej doskonałe nawilżenie i odżywienie.

Receptura produktów oparta jest o naturalne i organiczne składniki, w tym aloes, witaminę E oraz naturalne olejki, które pomagają utrzymać elastyczność skóry i jej naturalną równowagę.
Całkowicie bezpieczna i zdrowa pielęgnacja. To najczystszy luksus i inwestycja w zdrowie.

Produkty Derma Eco Woman posiadają certyfikacje niezależnych organizacji: Duńskiego Stowarzyszenia Asthma Allergy, AllergyCertified i Nordic Ecolabel. Ponadto posiada certyfikat Ecocert, który potwierdza, iż są to produkty organiczny.
Kosmetyki pozbawione są perfum, parabenów oraz barwników, tym samym minimalizując ryzyko reakcji alergicznych i nadwrażliwości.

Jak używać?
Nałożyć odpowiednią ilość produktu wmasować i pozwolić, aby się wchłonął.

Wyprodukowane w Danii.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów