Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Kompaktowy zestaw do wybielania zębów - Blue Light Teeth Whitening - RIO
 

RIO

Kompaktowy zestaw do wybielania zębów
Blue Light Teeth Whitening

  • tylko online

Białe zęby to podstawa zdrowego uśmiechu. Ładny i zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Z nowoczesnym zestawem Blue Light Teeth Whitening osiągnięcie efektu wybielenia jest bardzo ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- Urządzenie wybielające emitujące niebieskie światło
- Szczegółowa instrukcja obsługi w j. polskim
- 3 żele wybielające - skład żelu: Propylene glycol, hydroxypropylcellulose, PVP, hydrogen peroxide
- 2 ustniki wymienne
- 2 x baterie litowe C

TO DO
Zestaw do wybielania zębów
  • tylko online
225,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
  • REZULTATY TESTÓW
Białe zęby to podstawa zdrowego uśmiechu. Ładny i zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Z nowoczesnym zestawem Blue Light Teeth Whitening osiągnięcie efektu wybielenia jest bardzo proste. Specjalna formuła żelu, który wiążąc się z niebieskim światłem, natychmiast usuwa z powierzchni zębów osad nazębny oraz różnego rodzaju przebarwienia spowodowane paleniem papierosów, piciem herbaty, kawy, czerwonego wina oraz szarzeniem zębów postępującym wraz z wiekiem. Blue Light Teeth Whitening to szybki, bezpieczny i prosty sposób na wybielanie zębów, więc z powodzeniem możesz go używać w zaciszu własnego domu.
Żele wybielające marki RIO są przetestowane, w pełni bezpieczne, dozwolone do użytku domowego. Skład żeli wybielających RIO odpowiada wymogom prawnym dopuszczającym produkt do użytku domowego.

Rio Blue Light Teeth Whitening to bezpieczna metoda wybielania zębów niebieskim światłem z użyciem żelu z nadtlenkiem wodoru.
Czas jednego zabiegu: 10 minut.
Automatyczne wyłączanie.

Zabieg KROK po KROKU:
1. Umyj ustnik w ciepłej wodzie (ustniki są wysterylizowane) i przyłącz go do emitera niebieskiego światła.
2. Zdejmij nakrętkę z jednej ze strzykawek z żelem wybielającym.
3. Wyciśnij żel tak, aby pokrywał się z miejscem, które chcesz wybielić. Załóż nakrętkę na strzykawkę aby nie dopuścić do wyschnięcia żelu.
4. Umieść ustnik w ustach, tak aby znajdował się naprzeciw zębów.
5. Zamnij usta i włącz urządzenie, naciskając przycisk ON / OFF znajdujący się na górnym panelu.
6. Niebieskie światło wyłączy się po 10 minutach. Aby osiągnąć optymalne rezultaty, możesz powtarzać zabieg maksymalnie trzy razy podczas jednej sesji.
7. Po zakończeniu zabiegu wyjmij ustnik z ust. Odłącz ustnik od jednostki. Umyj ustnik pod.
Bieżącą ciepłą wodą.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.
Kiedy zobaczę rezultaty?
W większości przypadków efekty są widoczne od razu. Żółte plamy bardzo szybko reagują na zabieg, w przeciwieństwie do plam matowych, niebiesko-szarych, którą są trudne do usunięcia. Jeżeli Twoje przebarwienia są wyjątkowo intensywne, może być konieczna seria zabiegów.

Jak często należy powtarzać zabiegi uzupełniające po osiągnięciu pożądanych rezultatów?
Zależy to od Twojego wieku oraz diety. Jeżeli nadal będziesz spożywać produkty, które zabarwiają Twoje zęby, przebarwienia pojawią się ponownie. Częstotliwość zabiegu zależy od indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. Początkowo, przez pierwszy miesiąc, nie ma przeszkód aby wykonywać zabiegi co tydzień, a nawet codziennie. Po osiągnięciu pożądanych rezultatów, zalecamy wykonywanie zabiegów uzupełniających raz w miesiącu, pod warunkiem, że poza tym odpowiednio dbasz o swoje zęby, według wskazań dentysty.

Stwórz swój rytuał piękna

Zobacz opinie klientów