Bodyblender by Beautyblender - Gąbka do ciała - BEAUTYBLENDER
 

BEAUTYBLENDER

Bodyblender by Beautyblender
Gąbka do ciała

  • wyłączność

Pełna perfekcja! Gąbka beautyblender® wystarczająco duża, aby pielęgnować ciało i idealnie dopasowana do kształtu dłoni. Gąbka bodyblender™ od beautyblender® zapewnia kontrolowaną, równomierną, ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Bodyblender by beautyblender
  • wyłączność
79,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Pełna perfekcja!

Gąbka beautyblender® wystarczająco duża, aby pielęgnować ciało i idealnie dopasowana do kształtu dłoni. Gąbka bodyblender™ od beautyblender® zapewnia kontrolowaną, równomierną, delikatną i nieskazitelną aplikację kosmetyków do ciała, samoopalających lotionów, produktów brązujących i wielu innych.

Gąbka bodyblender™ jest produkowana z tworzywa na wyłączność beautyblender® i jest czarna, aby mieć większą odporność na plamy. Gwarantuje nieskazitelną aplikację przy zużyciu minimalnej ilości produktu. To idealne rozwiązanie, aby uzyskać świetlistą, bardzo naturalną opaleniznę.

A dodatkowo ręce pozostają czyste; jej użycie jest tak samo proste jak gąbki beautyblender®: zwilżyć, odcisnąć, wklepać.

- Zwilżyć gąbkę beautyblender® wodą.
- Odsączyć nadmiar wody, najlepiej przy użyciu ręcznika.
- Wklepać samoopalacz, produkt brązujący lub jakikolwiek inny produkt barwiący na całe ciało, a rezultat będzie nienaganny.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów