Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Tangle Teezer Compact Styler Purple Dazzle - Szczotka do włosów - TANGLE TEEZER
 

TANGLE TEEZER

Tangle Teezer Compact Styler Purple Dazzle
Szczotka do włosów

Tangle Teezer Compact Styler jest innowacyjną szczotką, która łagodnie rozczesuje włosy, rozplątuje splątane kosmyki w trakcie układania fryzury i suszenia. Unikalny układ igiełek sprawia, że uginają ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Compact Styler Purple Dazzle
59,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Tangle Teezer Compact Styler jest innowacyjną szczotką, która łagodnie rozczesuje włosy, rozplątuje splątane kosmyki w trakcie układania fryzury i suszenia.

Unikalny układ igiełek sprawia, że uginają się, nie łamiąc, nie rozdwajając i nie uszkadzając struktury włosa. Dzięki opatentowanej technologii włosy nabierają blasku podczas modelowania.

Do jakiego typu włosów?
Idealna szczotka do czesania włosów suchych i mokrych, nadaje się do każdego rodzaju włosów, zwłaszcza delikatnych i odbarwionych, przedłużanych, plecionych i do dziecięcych włosów mających tendencję do splątywania.

Składany format jest idealny do torebki lub walizki, chroni igiełki przed kurzem i uszkodzeniem.

Stworzona przez stylistę Shaun P, Tangle Teezer jest rewolucyjną marką szczotek do rozczesywania włosów z tendencją do splątywania. Nowatorska szczotka, która odmiennie rozczesuje włosy dzięki opatentowanej technologii igiełek.

Jak używać?
Zdejmij osłonę i rozczesz włosy.
Przy wyjątkowo gęstych włosach, można je podzielić na kosmyki, aby rozczesać na całej długości.
Do każdego rodzaju suchych lub mokrych włosów.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów