Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Compact Styler Disney Minnie Mouse - Szczotka do rozczesywania włosów - TANGLE TEEZER
 

TANGLE TEEZER

Compact Styler Disney Minnie Mouse
Szczotka do rozczesywania włosów

  • Nowość
  • wyłączność

Tangle Teezer Compact Styler jest innowacyjną, kompaktową szczotką, która łagodnie rozczesuje włosy, rozplątuje splątane kosmyki nie powodując bólu, ciągnięcia, sczepiania. Unikalny design, ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Minnie Mouse Rosy Red
  • Nowość
  • wyłączność
29,90zł
Zapas wyczerpany
TO DO
Minnie Mouse Sunshine Yellow
  • Nowość
  • wyłączność
29,90zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Tangle Teezer Compact Styler jest innowacyjną, kompaktową szczotką, która łagodnie rozczesuje włosy, rozplątuje splątane kosmyki nie powodując bólu, ciągnięcia, sczepiania.

Unikalny design, opatentowane ząbki uginają się i zakrzywiają przesuwając się po włosach, dzięki czemu włosy się nie łamią, nie rozdwajają i nie niszczą. Dzięki opatentowanej technologii szczotka dodaje włosom blasku i umożliwia szybkie poprawienie fryzury.
Idealna do włosów suchych lub mokrych, nadaje się do każdego rodzaju włosów, zwłaszcza łamliwych lub farbowanych, peruk, włosów przedłużanych, warkoczy i do włosów dziecięcych, które bardzo łatwo się plączą.

Nakładana osłona chroni ząbki przed zabrudzeniami i uszkodzeniem, przy okazji ułatwiając przechowywanie szczotki w torebce lub walizce. Dostępna w różnych odmianach zainspirowanych trendami, z elementami chromowanymi, błyszczącymi lub we wzory.

- Bezbolesne rozczesywanie włosów suchych i mokrych
- Nakładana osłona chroni ząbki przed zabrudzeniami i uszkodzeniem, przy okazji ułatwiając przechowywanie szczotki w torebce lub walizce.
- Doskonała do każdego typu włosów
- Idealna do tapirowania / rozczesywania, nadaje włosom objętości
- Dodaje połysku, redukuje wypadanie włosów i chroni przed uszkodzeniem
- Doskonale zmieści się w torebce, walizce czy w torbie sportowej
- Opatentowana formuła
- Ergonomiczny design

Zdejmij osłonę i po prostu wyszczotkuj włosy.
Przy grubszych włosach, można je podzielić części, aby ząbki szczotki mogły je czesać na całej długości.
Do każdego rodzaju włosów suchych i mokrych.

Zobacz opinie klientów