Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Invisibobble Happy Hour Duo - Zestaw gumek do włosów - INVISIBOBBLE
 

INVISIBOBBLE

Invisibobble Happy Hour Duo
Zestaw gumek do włosów

  • Nowość

Magiczna gumka kształtem przypominająca kabel telefoniczny, teraz w limitowanej PACHNĄCEJ LATEM edycji! Doskonała do każdego rodzaju włosów; rozdziela nacisk na włosy zebrane w koński ogon, utrzymuje ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Main Squeeze
  • Nowość
39,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
TO DO
Cherry Lady
  • Nowość
39,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
Magiczna gumka kształtem przypominająca kabel telefoniczny, teraz w limitowanej PACHNĄCEJ LATEM edycji!
Doskonała do każdego rodzaju włosów; rozdziela nacisk na włosy zebrane w koński ogon, utrzymuje go z odpowiednią siłą, ani za słabo, ani za mocno. Nie pozostawia żadnych śladów po noszeniu. Ta rewolucyjna gumka daje jeszcze więcej! Ponieważ nie ciągnie pojedynczych włosów, ból głowy nie ma żadnych szans! Gładka powierzchnia gumki jest delikatna dla włosów, zapobiega rozdwajaniu końcówek, które są wynikiem związanych włosów! Przypominająca wyglądem modną bransoletkę, niewidoczna gumka jest eleganckim dodatkiem niemal na każdą okazję, ale także doskonałym rozwiązaniem podczas odpoczynku na plaży lub przy uprawianiu sportu. Niczego nie absorbuje, nie zużywa się, łatwo ją zdjąć! Zbyt piękne, aby było prawdziwe? Spróbuj sama, a niewidoczna gumka będzie Ci towarzyszyć na co dzień! 
REsine artificielle

Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów