Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Wymienna szczoteczka - CLARISONIC
 

CLARISONIC

Wymienna szczoteczka

  • wyłączność

Szczoteczki Clarisonic zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach określonych typów skóry, w tym również skóry problemowej. Są optymalnie dostosowane do częstotliwości pracy urządzeń Clarisonic. ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Szczoteczka Delicate - do skóry bardzo delikatnej i suchej
  • wyłączność
109,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Szczoteczki Clarisonic zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach określonych typów skóry, w tym również skóry problemowej. Są optymalnie dostosowane do częstotliwości pracy urządzeń Clarisonic. Składają się z niezwykle miękkich i szybkoschnących włókien DuPont® Tynex® SupersoftFilament. Każda wiązka włókien jest w unikalny sposób zaokrąglona, aby zapewnić łagodne i przyjemne oczyszczanie.

Dla najlepszych rezultatów należy wymieniać szczoteczkę co 3 miesiące.
Aby zdjąć szczoteczkę z urządzenia:
1) Chwyć mocno szczoteczkę, przyciśnij, a następnie przekręć w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara;
2) Zdejmij szczoteczkę z urządzenia Clarisonic. Aby zamontować szczoteczkę: Przyciśnij szczoteczkę i przekręć zgodnie z ruchem wskazówek zegara do momentu, aż zaskoczy na swoim miejscu, wydając charakterystyczny dźwięk ‘KLIK!’.
Wskazówka: Używaj plastikowej nakładki na szczoteczkę, by z łatwością montować i zdejmować szczoteczkę jednym prostym ruchem.

Stwórz swój rytuał piękna

Zobacz opinie klientów