Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Wielofunkcyjna gąbka do makijażu - SEPHORA COLLECTION
 

SEPHORA COLLECTION

Wielofunkcyjna gąbka do makijażu

Gąbka do nieskazitelnego makijażu odpowiednia do aplikacji wszelkiego rodzaju produktów: płynnych, w pudrze, w kremie, itp. Jak działa? Praktyczna podwójna końcówka dopasowuje się do każdej strefy ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Gąbka do makijażu
39,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Gąbka do nieskazitelnego makijażu odpowiednia do aplikacji wszelkiego rodzaju produktów: płynnych, w pudrze, w kremie, itp.

Jak działa?
Praktyczna podwójna końcówka dopasowuje się do każdej strefy twarzy, nawet trudno dostępnej. Umożliwia równomierną aplikację i naturalny rezultat.
Podwójna końcówka do dwojakiego użycia:
- Szeroka i płaska strona do równomiernego krycia.
- Ukośne zakończenie do precyzyjnej aplikacji i roztarcia formuł płynnych lub kremowych w trudno dostępnych miejscach (nos, podbródek, brwi, usta, itp.).
Aby dobrze rozprowadzić formułę, należy wklepać i aplikować okrągłymi ruchami.

Plusy:
- Gąbka powiększa się przy kontakcie z wodą dla bardziej równomiernego efektu bez absorbowania produktu: perfekcyjnie naturalny efekt bez marnotrawstwa!
- Odpowiednia do formuł płynnych, kremowych, pudrowych.
- Łatwe czyszczenie ciepłą wodą z mydłem.

Dlaczego to kochamy?
Wielofunkcyjna gąbka jest łatwa w użyciu i zapewnia kompletny makijaż cery.

  • Zielona gąbka do podkładu : 1

  • Zielona gąbka do podkładu : 2

  • Zielona gąbka do podkładu : 3

  • Zielona gąbka do podkładu : 4Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Stwórz swój rytuał piękna

Zobacz opinie klientów