Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Perfekcyjny zestaw - 3 gąbki - Gąbka do makijażu - SEPHORA COLLECTION
 

SEPHORA COLLECTION

Perfekcyjny zestaw
3 gąbki - Gąbka do makijażu

  • wyłączność

Zestaw 3 gąbek dostosowanych do każdej tekstury produktów do makijażu dla nieskazitelnej cery i profesjonalnego rezultatu! Przeznaczenie: Twarz Jak używać? - Perfekcyjna gąbka do podkładu: idealna do ...

Dowiedz się więcej
TO DO
3 gąbki do makijażu
  • wyłączność
56,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
dlaczego
to kochamy?
W jednym zestawie: 3 gąbki dostosowane do każdej tekstury produktów do makijażu dla nieskazitelnej cery!
Zestaw 3 gąbek dostosowanych do każdej tekstury produktów do makijażu dla nieskazitelnej cery i profesjonalnego rezultatu!

Przeznaczenie: Twarz
Jak używać?
- Perfekcyjna gąbka do podkładu: idealna do aplikacji bazy i podkładu. - Szeroka część służy do równomiernej aplikacji podkładu ii uzyskaniu jednolitego poziomu krycia. Aby dobrze rozprowadzić formułę, należy wklepać i aplikować okrągłymi ruchami. Precyzyjna końcówka do perfekcyjnego wykończenia makijażu

- Mini gąbka: do precyzyjnej aplikacji korektorów, w tym korektora cieni pod oczami. Idealna do makijażu trudno dostępnych stref: kąciki oczu, powieki, skrzydełka nosa i kości policzkowe.

- Gąbka do rzeźbienia: idealna do modelowania owalu twarzy. Płaska część umożliwia równomierną aplikację różu na policzkach. Precyzyjna końcówka umożliwia makijaż trudno dostępnych miejsc.

Plusy:
- Gąbka powiększa się przy kontakcie z wodą dla bardziej równomiernego efektu bez absorbowania produktu: perfekcyjnie naturalny efekt bez marnowania produktu!
- Odpowiednia do formuł płynnych, kremowych, pudrowych.
- Łatwe czyszczenie ciepłą wodą z mydłem.


Sposób użycia:
1. Zwilżyć gąbkę wodą.
2. Odcisnąć ręcznikiem, aby pozbyć się nadmiaru wody.
3. Nabrać produkt
4. Delikatnie wklepywać wykonując okrągłe ruchy, w celu uzyskania naturalnego efektu.
5. Po użyciu, umyć gąbkę wodą z mydłem.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Stwórz swój rytuał piękna

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów