Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Beautyblender beauty.blusher - Gąbka do makijażu - BEAUTY BLENDER
 

BEAUTY BLENDER

Beautyblender beauty.blusher
Gąbka do makijażu

  • wyłączność

Gąbeczka beauty.blusher jest średniej wielkości aplikatorem do równomiernego nakładania różu w formie kremu lub pudru. Jest mniejsza od oryginalnego beautyblender ale większa niż micro.mini. ...

Dowiedz się więcej
TO DO
beauty.blusher
  • wyłączność
49,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Gąbeczka beauty.blusher jest średniej wielkości aplikatorem do równomiernego nakładania różu w formie kremu lub pudru. Jest mniejsza od oryginalnego beautyblender ale większa niż micro.mini. Beauty.blusher jest odpowiednio wyprofilowana, aby wymodelować policzki i kości policzkowe. Szary kolor aplikatora pomoże ci rozróżnić odcienie w celu uzyskania idealnego efektu rozświetlającego.

Dzięki otwartej strukturze porów beautyblender wypełnia się niewielką ilością wody po zwilgotnienu stwarzając "sytość" w związku z czym kosmetyk utrzymuje się na powierzchni i nie jest wchłaniany co powoduje mniejsze zużycie produktu. Beautyblender podwaja wielkość po zwilgotnieniu i staje się jeszcze bardziej miękki. Wraca do poprzedniego rozmiaru po wysuszeniu.

Jak używać ?
- Namocz beauty.blusher w wodzie.
- Odsącz nadmiar płynu w papierowy ręcznik.
- Nanieś bazę, podkład, krem BB, lub jakikolwiek inny produkt do cery na całą twarz w celu uzyskania idealnego rezultatu.

Zobacz opinie klientów