Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Beautyblender Red Carpet - Gąbka do makijażu - BEAUTYBLENDER
 

BEAUTYBLENDER

Beautyblender Red Carpet
Gąbka do makijażu

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Emblematyczny czerwony kolor jeszcze bardziej uzależni jej fanów! Ta innowacyjna aplikacyjna gąbka zapewnia makijaż bez smug i śladów przy oszczędnym użyciu produktu. Gładki kształt bez krawędzi i ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Beautyblender Red Carpet
  • oferta specjalna
  • wyłączność
39,90zł 72,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Emblematyczny czerwony kolor jeszcze bardziej uzależni jej fanów!

Ta innowacyjna aplikacyjna gąbka zapewnia makijaż bez smug i śladów przy oszczędnym użyciu produktu. Gładki kształt bez krawędzi i tworzywo sprawiają, że aplikacja jest szybka, nienaganna, a rezultat perfekcyjny. Od tekstur kremowych, poprzez pudrowe, aż do płynnych, gąbkę można stosować do każdego rodzaju podkładu i uzyskać makijaż bez smug i śladów, jakby wykonany aerografem.

Ponadto gąbka beautyblender® ma strukturę pszczelego plastra; po zwilżeniu zatrzymuje nawet najmniejszą ilość wody. Dzięki temu gąbka jest w stanie napełnić się i utrzymać produkt do makijażu na powierzchni zamiast go wchłonąć. Dlatego przy każdej kolejnej aplikacji zużywa się mniej produktu. Gdy gąbka beautyblender® jest zwilżona, podwaja swoją objętość i staje się jeszcze bardziej miękka. Po wyschnięciu powraca do pierwotnej wielkości.

- Zwilżyć gąbkę beautyblender® wodą.
- Odsączyć nadmiar wody, najlepiej przy użyciu ręcznika.
- Wklepać bazę pod podkład, podkład, puder, róż w kremie lub jakikolwiek produkt do cery na całej twarzy, aby uzyskać nieskazitelne wykończenie.
- Dla optymalnego rezultatu, należy myć gąbkę po każdym użyciu.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Stwórz swój rytuał piękna

Zobacz opinie klientów