Beautyblender Pure - Gąbka do kremu - BEAUTYBLENDER
 

BEAUTYBLENDER

Beautyblender Pure
Gąbka do kremu

  • tylko online

Gąbka Beautyblender w wersji do skóry wrażliwej jako Beautyblender Pure! Tym razem gąbka beautyblender® niebarwiona. Dzięki temu nadaje się do skóry wrażliwej i do aplikacji produktów pielęgnacyjnych ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Beautyblender Pure White
  • tylko online
72,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Gąbka Beautyblender w wersji do skóry wrażliwej jako Beautyblender Pure!

Tym razem gąbka beautyblender® niebarwiona. Dzięki temu nadaje się do skóry wrażliwej i do aplikacji produktów pielęgnacyjnych dając perfekcyjny rezultat.
Używaj gąbki z produktami do pielęgnacji cery, takimi jak serum, krem pod oczy, kremy nawilżające, produkty do demakijażu i inne produkty pielęgnujące.

Gąbka beautyblender® ma strukturę pszczelego plastra; po zwilżeniu zatrzymuje nawet najmniejszą ilość wody. Dzięki temu gąbka jest w stanie napełnić się i utrzymać produkt do makijażu na powierzchni zamiast go wchłonąć. Dlatego przy każdej kolejnej aplikacji zużywa się mniej produktu. Gdy gąbka beautyblender® jest zwilżona, podwaja swoją objętość i staje się jeszcze bardziej miękka. Po wyschnięciu powraca do pierwotnej wielkości.

- Zwilżyć gąbkę beautyblender® wodą.
- Odsączyć nadmiar wody, najlepiej przy użyciu ręcznika.
- Wklepać bazę pod podkład, podkład, puder, róż w kremie lub jakikolwiek produkt do cery na całej twarzy, aby uzyskać nieskazitelne wykończenie.
- Dla optymalnego rezultatu, należy myć gąbkę po każdym użyciu.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów