Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Beautyblender Pop - Gąbka do makijażu - BEAUTYBLENDER
 

BEAUTYBLENDER

Beautyblender Pop
Gąbka do makijażu

Zainspirowana ruchem pop art z lat ‘60 nasza owalna, wielorazowego użytku gąbka HD do makijażu powraca w elektryzującym pomarańczowym kolorze i z pewnością Cię zauroczy. Wyjątkowy kształt i ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Beautyblender Pop
72,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Zainspirowana ruchem pop art z lat ‘60 nasza owalna, wielorazowego użytku gąbka HD do makijażu powraca w elektryzującym pomarańczowym kolorze i z pewnością Cię zauroczy.

Wyjątkowy kształt i ekskluzywne tworzywo beautyblender od teraz w jaskrawopomarańczowej wersji "pop" dla jednorodnej i nieskazitelnej aplikacji. Bazy, podkłady, pudry... - ta niezwykła gąbka umożliwia łatwą aplikację różnego typu formuł.

Kolor przepełniony energią, jak obrazy Warhola czy Lichtensteina.
Nowy energetyczny odcień, aby obudzić drzemiącą w każdej z nas artystkę.

Gąbka (aqua-activatedTM) po kontakcie z woda podwaja objętość i absorbuje minimalną ilość produktu - formuła pozostaje na skórze, a nie na gąbce. Ekstra miękkie i perfekcyjnie aksamitny materiał wykonania gąbki zapewnia gładki i jednolity rezultat.

Okrągła końcówka umożliwia szybką aplikację, a wydłużona zapewnia precyzję. Wykonana ręcznie w Stanach Zjednoczonych.

Zalecenia stosowania
- Przed każdym użyciem zwilżyć beautyblender wodą.
- Odcisnąć, w razie potrzeby osuszyć ręcznikiem, aby usunąć nadmiar wody.
- Nabrać gąbką płynny podkład lub puder, krem BB lub korektor i delikatnie wklepać w skórę dla nienagannego rezultatu.

Używać okrągłej końcówki do aplikacji produktu na większe strefy twarzy, a końcówki wydłużonej do miejsc wymagających większej precyzji.

Konserwacja
Umyć po każdej aplikacji, aby chronić unikalne tworzywo gąbki.
Dla optymalnej jakości wymieniać gąbkę co trzy miesiące.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów