Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Beautyblender - Gąbeczka do makijażu w edycji limitowanej  - BEAUTYBLENDER
 

BEAUTYBLENDER

Beautyblender
Gąbeczka do makijażu w edycji limitowanej

  • wyłączność

O produkcie Oczaruj miłośniczkę kosmetyków nagradzaną, nowatorską, oryginalną gąbeczką beautyblender, teraz dostępną w olśniewającym, nakrapianym złotem opakowaniu w limitowanej edycji. Bezbłędnie ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Beautyblender
  • wyłączność
72,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
O produkcie
Oczaruj miłośniczkę kosmetyków nagradzaną, nowatorską, oryginalną gąbeczką beautyblender, teraz dostępną w olśniewającym, nakrapianym złotem opakowaniu w limitowanej edycji. Bezbłędnie nakładaj produkt za każdym razem, dzięki wyjątkowemu kształtowi i ekskluzywnemu materiałowi aqua-activated™, dostępnemu tylko w gąbeczce beautyblender®. Perfekcyjna aplikacja bez zacieków przy minimalnej ilości niewykorzystanego kosmetyku. Używaj gąbeczki do nakładania podkładu, pudru oraz innych produktów do twarzy.

Szczegóły
Gąbeczka aqua-activated™ powiększa się dwukrotnie i wchłania minimalną ilość produktu, dzięki czemu twoje ulubione kosmetyki zostaną na skórze, a nie na gąbeczce. Po zmoczeniu, to niezwykle miękkie tworzywo zapewnia równomiernie, gładko wymieszany i nałożony produkt. Duża, zaokrąglona powierzchnia pozwala na szybką aplikację, a wykonturowana końcówka – precyzję.

Marka beautyblender® zdecydowała się na nietoksyczne, rozpuszczalne w wodzie składniki. Dlatego gąbeczka może wypuścić barwnik przy kilku pierwszych myciach – podobnie jak dżinsy. Barwnik usuwany jest wraz z wodą po odciśnięciu. Barwnik nie przedostaje się na skórę.

Produkt ręcznie wykańczany w USA.
 


Sposób użycia
• Zwilżyć beautyblender® przed każdym użyciem
• Odcisnąć nadmiar wody za pomocą ręcznika.
• Aby uzyskać doskonały efekt, użyć gąbeczki do rozprowadzenia sypkiego lub płynnego podkładu, kremu BB albo korektora. Używać zaokrąglonej końcówki do większych powierzchni, a wykonturowanej końcówki – aby uzyskać większą precyzję.

Pielęgnacja
Czyścić po każdym użyciu, aby zachować unikatowe tworzywo w dobrym stanie.
Dla najlepszego rezultatu wymieniać co trzy miesiące.
 

Bezlateksowa pianka poliuretanowa.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów