Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Beautyblender Chill - Gąbka do makijażu - BEAUTYBLENDER
 

BEAUTYBLENDER

Beautyblender Chill
Gąbka do makijażu

  • sale

Przywołująca świeżość oceanicznych kolorów, gąbka do makijażu jest teraz dostępna w hipnotyzująco pogodnym odcieniu. Gąbka, wykonana z tego samego miękkiego tworzywa co beautyblender, którą tak ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Gąbka do makijażu
  • sale
35,90zł 72,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • SKŁAD
Przywołująca świeżość oceanicznych kolorów, gąbka do makijażu jest teraz dostępna w hipnotyzująco pogodnym odcieniu. Gąbka, wykonana z tego samego miękkiego tworzywa co beautyblender, którą tak lubicie, umożliwia równomierną aplikację podkładu. Trudno teraz rozpocząć dzień bez tego maleństwa, które zapewnia doskonałe roztarcie produktu i świeży efekt.

Dodatkowe informacje:
Unikalnym tworzywem gąbki beautyblender jest aqua-activatedTM. Po zmoczeniu gąbka podwaja objętość, zachowując ultra miękką, jednorodną i sprężystą teksturę, idealną do rozcierania. Po wysuszeniu na świeżym powietrzu, gąbka wraca do pierwotnej wielkości. Wyprodukowana ręcznie w USA.

Jak używać?
Gąbka beautyblender jest łatwa w użyciu: zwilżyć, odcisnąć, nabrać i aplikować produkt, aby zobaczyć jaki piękny jest makijaż!

Zmoczyć gąbkę beautyblender wodą, odcisnąć i w miarę możliwości ususzyć na ręczniku
Nabrać podkład, puder lub jakikolwiek inny produkt do makijażu cery i wklepać w skórę dla perfekcyjnego rezultatu.
Umyć po każdym użyciu, aby zachować jakość gąbki blender
Wymienić, kiedy to konieczne, aby mieć ją zawsze w zasięgu ręki! Zalecamy wymianę BeautyBlender co 3 miesiące.
Pianka poliuretanowa bez lateksu

Zobacz opinie klientów