Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Beauty Blender Sapphire - Gąbka do makijażu - BEAUTY BLENDER
 

BEAUTY BLENDER

Beauty Blender Sapphire
Gąbka do makijażu

  • tylko online

O produkcie Zmysłowa i wyrafinowana gąbeczka beautyblender sapphire będzie wyglądać jak droga ozdoba na twojej toaletce, dzięki pięknej barwie przypominającej kamień szlachetny. To samo ekskluzywne, ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Beauty Blender Sapphire
  • tylko online
72,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
O produkcie

Zmysłowa i wyrafinowana gąbeczka beautyblender sapphire będzie wyglądać jak droga ozdoba na twojej toaletce, dzięki pięknej barwie przypominającej kamień szlachetny. To samo ekskluzywne, niezwykle miękkie tworzywo aqua-activated, z którego zrobiona jest oryginalna gąbeczka beautyblender, daje efekt podrasowanej skóry i umożliwia doskonałą aplikację. Jej nowy, zachwycający odcień to niezbędnik w twojej kosmetyczce.

Szczegóły
 
Gąbeczka aqua-activated powiększa się dwukrotnie i wchłania minimalną ilość produktu, dzięki czemu twoje ulubione kosmetyki zostaną na skórze, a nie na gąbeczce. Po zmoczeniu, to niezwykle miękkie tworzywo zapewnia równomiernie, gładko wymieszany i nałożony produkt. Duża, zaokrąglona powierzchnia pozwala na szybką aplikację, a wykonturowana końcówka – precyzję. Marka beautyblender zdecydowała się na nietoksyczne, rozpuszczalne w wodzie składniki. Dlatego gąbeczka może wypuścić barwnik przy kilku pierwszych myciach – podobnie jak dżinsy. Barwnik usuwany jest wraz z wodą po odciśnięciu. Barwnik nie przedostaje się na skórę. Produkt ręcznie wykańczany w USA.

Sposób użycia

Zwilżyć beautyblender przed każdym użyciem. Odcisnąć nadmiar wody za pomocą ręcznika. Aby uzyskać doskonały efekt, użyć gąbeczki do rozprowadzenia sypkiego lub płynnego podkładu, kremu BB albo korektora. Używać zaokrąglonej końcówki do większych powierzchni, a wykonturowanej końcówki aby uzyskać większą precyzję.

Pielęgnacja

Czyścić po każdym użyciu, aby zachować unikatowe tworzywo w dobrym stanie. Dla najlepszego rezultatu wymieniać co trzy miesiące.

Bezlateksowa pianka poliuretanowa

Zobacz opinie klientów