Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Sonic System Purifying Cleansing Brush - Główka szczoteczki - CLINIQUE
 

CLINIQUE

Sonic System Purifying Cleansing Brush
Główka szczoteczki

Jako światowy lider w kategorii produktów do oczyszczania skóry, który może poszczycić się bogatym dorobkiem w dziedzinie dermatologii, Clinique z dumą przedstawia Sonic System Purifying Cleansing ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Główka szczoteczki
89,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
Jako światowy lider w kategorii produktów do oczyszczania skóry, który może poszczycić się bogatym dorobkiem w dziedzinie dermatologii, Clinique z dumą przedstawia Sonic System Purifying Cleansing Brush. Tajemnica sukcesu tkwi w nowatorskim systemie.
Zaprojektowana jako dopełnienie przełomowego w swojej skuteczności Systemu Pielęgnacji Skóry 3 Kroki, szczoteczka Sonic System Purifying Cleansing Brush działa wyjątkowo delikatnie, wyznaczając nową jakość oczyszczania skóry.

Efekt? Skóra zdrowsza i dokładniej oczyszczona niż kiedykolwiek wcześniej; błyskawicznie wygładzona, promienna cera i oczyszczone pory.

Dwa różne rodzaje zaokrąglonego włosia odpowiadają za łagodne dla skóry, wyjątkowo skuteczne działanie oczyszczające : bladozielona, zaokrąglona końcówka składa się z twardszego, krótszego włosia umożliwiającego większą wygodę i skuteczność oczyszczania obszarów charakteryzujących się większą aktywnością gruczołów łojowych i narażonych na zatykanie się porów, takich jak strefa T.
W głównej części szczoteczki znajduje się bardziej miękkie, białe włosie, przeznaczone do oczyszczania rozleglejszych obszarów twarzy o delikatniejszej skórze.

Zobacz opinie klientów