Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Gąbka KONJAC do oczyszczania twarzy - SEPHORA COLLECTION
 

SEPHORA COLLECTION

Gąbka KONJAC do oczyszczania twarzy

W 100% naturalna gąbka do mycia twarzy, wykonana z korzeni azjatyckiej rośliny Konjac. Gąbka Konjac oczyszcza pory i lekko złuszcza skórę nie wysuszając jej i nie powodując uczucia dyskomfortu. ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Gąbka KONJAC do oczyszczania twarzy
30,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
dlaczego
to kochamy?
Dzięki naturalnym, absorbującym włóknom, gąbka złuszcza, oczyszcza, usuwa makijaż nie wysuszając skóry.
W 100% naturalna gąbka do mycia twarzy, wykonana z korzeni azjatyckiej rośliny Konjac. Gąbka Konjac oczyszcza pory i lekko złuszcza skórę nie wysuszając jej i nie powodując uczucia dyskomfortu. Skutecznie usuwa makijaż, martwe komórki i nadmiar sebum, aby skóra była wygładzona, miękka i matowa. Plusy: - W 100% naturalna gąbka testowana dermatologicznie - Odpowiednia do każdego rodzaju skóry, nawet mieszanej i tłustej. - Praktyczna: sznureczek pozwala zawiesić ją po użyciu. Jak używać? Praktyczna, w 100% naturalna gąbka do codziennego użytku.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów