Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Signature - Kieszonkowy atomizer do napełniania - TRAVALO
 

TRAVALO

Signature
Kieszonkowy atomizer do napełniania

  • wyłączność

Travalo Signature, dostępny w dwóch emblematycznych kolorach wyłącznie w Sephora, jest niezbędnym i eleganckim dodatkiem do perfum. Jak wszystkie atomizery Travalo, Signature można napełnić w kilka ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Czarny 5 ml
  • wyłączność
44,90zł 99,00zł
898,00zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA

Travalo Signature, dostępny w dwóch emblematycznych kolorach wyłącznie w Sephora, jest niezbędnym i eleganckim dodatkiem do perfum.

Jak wszystkie atomizery Travalo, Signature można napełnić w kilka sekund z większości standardowych butelek perfum. Perfumy są pompowane z oryginalnej buteleczki bez dostępu powietrza, aby chronić intensywność zapachu. Wysokiej jakość końcówka spraya sprawia, że atomizer Travalo delikatnie rozpyla mgiełkę perfum.

Signature może być przewożony w bagażu podręcznym, bo nie zawiera szkła i został wyprodukowany z wysokiej jakości, odpornego i nieprzeciekającego tworzywa.


Ustawić perfumy na płaskiej i stabilnej powierzchni
Zdjąć nakrętkę atomizera
Odwrócić Travalo, aby uzyskać dostęp do pompki na spodzie
Pompować, aby napełnić atomizer i kontrolować poziom, zakręcić zawór, odwrócić i potrząsnąć flakonem
Napełnić do wysokości okienka.

Zobacz opinie klientów