Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
142 Concealer Buffer - Pędzelek do korektorów - ZOEVA
 

ZOEVA

142 Concealer Buffer
Pędzelek do korektorów

  • sale

Wykonany ręcznie 142 Concealer Buffer jest zaokrąglonym pędzelkiem do aplikacji wszelkiego rodzaju korektorów na kontur oka i na trudno dostępne strefy. Jedwabiste, wegańskie włosie z taklonu jest ...

Dowiedz się więcej
TO DO
142 Concealer Buffer
  • sale
29,90zł 45,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • WIĘCEJ INFORMACJI
Wykonany ręcznie 142 Concealer Buffer jest zaokrąglonym pędzelkiem do aplikacji wszelkiego rodzaju korektorów na kontur oka i na trudno dostępne strefy.

Jedwabiste, wegańskie włosie z taklonu jest idealne do delikatnej aplikacji produktów na delikatne okolice oczu. Pędzelek Concealer Buffer umożliwia ukrycie zaczerwienień i cieni pod oczami, dając naturalny i nieskazitelny rezultat.

Jak używać?
Concealer Buffer jest asystentem piękna w dosłownym znaczeniu, bo łatwo i delikatnie tuszuje z korektorem cienie pod oczami.

Dla naturalnego wykończenia bez efektu maski, aplikować korektor delikatnymi dotknięciami pędzelka, a następnie rozetrzeć.
1 pędzelek
1 etui zamykane na suwak
Długość pędzla: 16 cm
Włosie: wegańskie włosie z taklonu

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów