Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Profesjonalny pędzelek do ust nr 81 - SEPHORA COLLECTION
 

SEPHORA COLLECTION

Profesjonalny pędzelek do ust nr 81

  • oferta specjalna

Pędzelek w kształcie kociego języka o krótkiej, zaokrąglonej główce, idealny do konturu ust, umożliwia aplikację każdego rodzaju produktów: kredka, szminka do ust, błyszczyk.

Dowiedz się więcej
TO DO
Profesjonalny pędzelek do ust
  • oferta specjalna
29,90zł 51,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Pędzelek w kształcie kociego języka o krótkiej, zaokrąglonej główce, idealny do konturu ust, umożliwia aplikację każdego rodzaju produktów: kredka, szminka do ust, błyszczyk.1/ Aplikuj konturówkę zaczynając od górnej wargi. Narysuj pośrodku kreskę w kształcie litery M i kontynuuj w stronę kącików.
2/ Zakończ kreską na dolnej wardze: od kącików do środka.
3/ Nabierz pędzelkiem szminkę, rozgrzej ją przez kilka sekund na wierzchu dłoni lub na sztyfcie szminki, aby ją lekko zmiękczyć i usunąć nadmiar.
4/ Płasko ułożonym pędzelkiem, rozetrzyj kreskę do wnętrza ust.
5/ Nanieś delikatną warstwę szminki na całe usta.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Uzupełnij swój look

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów