Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Terracotta Pinceau - pędzel do pudrów brązujacych - GUERLAIN
 

GUERLAIN

Terracotta Pinceau
pędzel do pudrów brązujacych

Pędzel Terracotta Pinceau to doskonały sprzymierzeniec do nakładania wszystkich pudrów brązujących Terracotta Kompaktowy i szlachetny, dzięki wyjątkowo miękkiemu, naturalnemu włosiu idealnie ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Terracotta Brush
195,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Pędzel Terracotta Pinceau to doskonały sprzymierzeniec do nakładania wszystkich pudrów brązujących Terracotta
Kompaktowy i szlachetny, dzięki wyjątkowo miękkiemu, naturalnemu włosiu idealnie rozprowadza pigmenty brązujące, zapewniając skórze wyrównany, świetlisty efekt makijażu. Gwarantuje skórze nieskazitelną opaleniznę, bez smug.
Poręczny i elegancki, może Ci wszędzie towarzyszyć podróżując w Twojej torebce, abyś w każdej chwili mogła zrobić drobne poprawki w ciągu dnia. Produkt jest dobrze zabezpieczony w brązowym, aksamitnie zamszowym etui z magnetycznym zamknięciem.

Muśnij pudrem te partie twarzy, które są najbardziej skłonne do łapania opalenizny słonecznej. Za pomocą pędzla do pudru brązującego nałóż puder Terracotta, kreśląc kształt cyfry « 3 » po obu stronach twarzy, co podkreśli efekt opalonej cery. Rozpocznij makijaż od czoła w kierunku policzków, następnie wzdłuż konturu szczęki ku brodzie i w dół w kierunku szyi. Aby uwieńczyć dzieło nie zapomnij o czubku nosa.

Zobacz opinie klientów