Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Starter Set  - Zestaw z obrotowym aplikatorem i pędzlem do podkładu - BLENDSMART2
 

BLENDSMART2

Starter Set
Zestaw z obrotowym aplikatorem i pędzlem do podkładu

  • oferta specjalna

Dzięki BlendSMART2 uzyskasz za każdym razem nienaganne wykończenie makijażu, jakby wykonane aerografem. Zestaw startowy zawiera aplikator z napędem, który wykona pracę za Ciebie. Dołączona główka ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Zestaw
  • oferta specjalna
9,90zł 269,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Dzięki BlendSMART2 uzyskasz za każdym razem nienaganne wykończenie makijażu, jakby wykonane aerografem. Zestaw startowy zawiera aplikator z napędem, który wykona pracę za Ciebie. Dołączona główka uniwersalnego pędzla jest doskonała do każdego rodzaju makijażu. Antybakteryjny, delikatny pędzel jest odpowiedni do najbardziej wrażliwej skóry.

Do jakiego rodzaju makijażu?
BlendSMART2 wykonuje 190 obrotów na minutę, zużywa mniej produktu, dając naturalne wykończenie. Pożegnaj niedoskonałości makijażu, odkryj blendSMART2! Bateria dołączona do zestawu.

Zobacz opinie klientów