Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Profesjonalny pędzel nr 83 do ultra płynnego podkładu - SEPHORA COLLECTION
 

SEPHORA COLLECTION

Profesjonalny pędzel nr 83 do ultra płynnego podkładu

Pędzelek o białym, gęstym włosiu i ukośnym kształcie jest idealny do aplikacji ultra płynnego podkładu, takiego jak np. Podkład Infusion Sephora. Gęste włosie utrzymuje płynny podkład, aby dokładnie ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Pędzel do ultra płynnego podkładu
89,00zł 101,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Pędzelek o białym, gęstym włosiu i ukośnym kształcie jest idealny do aplikacji ultra płynnego podkładu, takiego jak np. Podkład Infusion Sephora.

Gęste włosie utrzymuje płynny podkład, aby dokładnie rozprowadzić go po twarzy nie tracąc ani jednej kropelki. Rozprowadza podkład na całej twarzy dając naturalny efekt wykończenia.

Plusy:
- Zakrzywiona i płaska główka umożliwia makijaż szerokich stref, takich jak policzki czy czoło, ale także specyficznych stref jak kontur oka czy nos. Dopasowuje się zwłaszcza do konturu twarzy, gwarantując dokładny makijaż.
- Biała główka utrzymuje podkład, umożliwia dokładną aplikację kropla po kropli, aż do uzyskania żądanego poziomu krycia.

1- Nanieść kroplę podkładu bezpośrednio na białą główkę pędzla.
2- Rozetrzeć podkład od środka twarzy na zewnątrz, zaczynając od szerokich stref i przechodząc do stref specyficznych, takich jak kontur oka czy nos. Zakończyć makijaż wklepując pędzelkiem podkład w twarz dla uzyskania bardzo naturalnego efektu.

Uzupełnij swój look

Zobacz opinie klientów