Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Profesjonalny pędzelek do eyelinera nr 37
 

SEPHORA COLLECTION

Profesjonalny pędzelek do eyelinera nr 37 "oko łani"

  • oferta specjalna

Pędzelek do eyelinera w nowym, ukośnym i ultra wydłużonym kształcie do błyskawicznego wykonania makijażu „oko łani”. Pędzelek stosuje się jak marker, aby jednym gestem narysować przecinek w ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Pędzelek do eyelinera
  • oferta specjalna
19,90zł 61,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Pędzelek do eyelinera w nowym, ukośnym i ultra wydłużonym kształcie do błyskawicznego wykonania makijażu „oko łani”.

Pędzelek stosuje się jak marker, aby jednym gestem narysować przecinek w zewnętrznym kąciku oka i łatwo wykonać makijaż „oko łani”.

Plusy:
- Ukośny kształt umożliwia ułożenie pędzelka w załamaniu oka, aby narysować przecinek.
- Można się nim posłużyć także przy rysowaniu klasycznej kreski eyelinera na ruchomej powiece.Należy stosować do eyelinera w płynie lub lekko zwilżonego cienia do powiek. Koniuszkiem pędzelka nabrać eyeliner w żelu, następnie ułożyć pędzelek w zewnętrznym kąciku oka, aby narysować przecinek. Można nim również narysować kreskę eyelinera u nasady rzęs górnej lub dolnej powieki.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Uzupełnij swój look

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów